Berzsenyisek versenyeredményei

2020. január 11-én rendezték Kaposváron a Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny megyei fordulóját programozás kategóriában. Gimnáziumunk tanulói közül az első fordulóban elért eredményük alapján hatan jutottak tovább ebbe a fordulóba: Katona Kevin és Király János 9. B, Gáspár Gellért és Kovács Pál 10.B, Gebei Viktor László 11.B és László Balázs 12.B osztályos tanulók.

A következő megmérettetés január 31-én vár az informatikából jól teljesítő diákjainkra, a Pannon Egyetem Nagykanizsai Campusa által szervezett Pendroid programozó verseny döntőjében, Nagykanizsán. Ide, két online fordulóban nyújtott teljesítmény alapján, az ország legjobb 10 csapata került be. Iskolánk két csapattal nevezett, mindkét csapatunk a döntőbe jutott. A csapatok tagjai: Gebei Viktor László 11.B, László Balázs 12.B, valamint Gáspár Gellért, Kovács Pál, Ladovics Dániel Márk, Ács Dorián 10.B osztályos tanulók. A versenyekre Bene Gábor tanár úr készítette fel diákjainkat.

Az Arany Dániel Matematika Verseny második - megyei - fordulójába jutott Király János 9.B osztályos tanuló, Fülöp Dóra tanárnő tanítványa.

Bízunk versenyzőink további eredményes szereplésében.