Ballagás 2020

Iskolánk történetében ilyenkor minden évben lázasan készültünk a ballagásra. A végzős diákok várták, hogy gimnáziumi éveiket méltóképpen ünnepelhessék hagyományos ünnepségünkön szüleikkel, rokonaikkal, barátaikkal. 2020 tavaszán viszont az eddig megszokott napi rutin gyökeresen megváltozott. Egy világjárványnak köszönhetően otthonunkba kényszerültünk, a tanítást és tanulást kizárólag otthonról végezhettük. Ahogy telt az idő, egyre kevesebb esély mutatkozott arra, hogy még egyszer, utoljára személyesen találkozhatunk, búcsút vehetünk egymástól. Ezért az idei tanévben rendhagyó módon, egy alkalomhoz illő videóval búcsúzunk diákjainktól. Most is szép számmal vannak olyan tanulóink, akik tanulmányi -, sporteredményeikkel, vagy kulturális munkájukkal kiemelkednek.
Idén a PRO SCOLA díjat Ámmer Fanni 12. B osztályos tanuló kapja kiemelkedő tanulmányi munkájáért, példamutató magatartásáért és szorgalmáért, versenyeken elért eredményeiért, aktív közösségi munkájáért.

Videó:
https://www.youtube.com/watch?v=32c2hxHW9CM&feature=youtu.be

A Jó tanuló - jó sportoló címet Pajor Gergő 12. B osztályos tanuló veheti át kiemelkedő tanulmányi munkájáért, példamutató magatartásáért és szorgalmáért, versenyeken elért eredményeiért.

Kiemelt könyvjutalomban a következő tanulók részesülnek:

Harcz Bence Kálmán 12. B
Pálfi Péter 12. B
Bojtor Barnabás Kristóf 12. B
Ivók Réka 12. E
Osvald Bettina 12. E
Pintér Hargita 12. E
Tóth Gábor 12. E

 

Könyvjutalomban a következő tanulók részesülnek:

Palacskó Zsombor 12. B
Vörös Fanni 12. B
Szabó Szimonetta 12. B
Máthé Brigitta 12. B
Szarka Noémi 12. B
László Balázs 12. B

Csécs Janka 12. E
Szabó Rebeka 12. E
Kovács Ákos 12. E
Schillinger Anna 12. E
Németh Eliza 12. E
Szvoboda Szelina 12. E
Nagy Martina 12. E

A részletes verseny- és sporteredményeket honlapunkon megtekinthetik.